O Firmie

Transport Osobowy Tonder  Marek

Świadczy usługi od ponad 35 lat taxi oraz transportu osobowego o wysokim standardzie na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz całego kraju i zagranicy. Oferta skierowana jest dla wymagającego klienta indywidualnego oraz biznesowego. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań każdego pasażera. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, punktualność, dyskrecja, kultura osobista i dyspozycyjność. Kierowcy rozmawiają przynajmniej w trzech językach , niemiecki , angielski, francuski

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty

licencje , certyfikaty ,zezwolenia wymagane na terenie Uni Europejskiej i nie tylko . Dysponujemy duża baza Samochodów osobowych i busów od 7 do 23 osób . Wszystkie samochody sa marki mercedes o bardzo wysokim standardzie i wyposażeniu.

Na wyposażeniu mamy również autokary 49+1lub 53+1+1 Firma taxi Mawer również świadczy usługi w zakresie przewozu osób starszych i chorych do których  Muszą być wyspecjalizowane samochody jak karetki czy ambulanse wraz z obsługą medyczną .
Współpracujemy z wieloma lotniskami w kraju tak jak Wrocław , Warszawa , Katowice , Kraków . Poznań , Łódź
Przez okres tych 35 lat firma Transport Osobowy Tonder Marek przewiozła bardzo duża liczbę osób prywatnych , firm . biznesmenów , polityków , ministrów . dyplomatów , a nawet byłych prezydentów . Polskich i państw uni europejskiej.


Jesteśmy do dyspozycji państwa 24 na dobę             

 

 

Akceptowane

Formy Płatności

  • gotówka
  • karty kredytowe
  • karty płatnicze
  • przelewy bankowe

platnosci 1      platnosci 2      platnosci 3      platnosci 4