Samochody

Mercedes Maybach S500

maybach s 500Najwyższa klasa VIP dostępna w ofercie Taxi Mawer, posiadająca najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Oferta kierowana do najbardziej wymagających klientów ceniących sobie komfort.

czytaj więcej...

 

Mercedes S-Klasa Long

mercedes s klasaPojazd wysokiej klasy przeznaczony dla wymagających klientów ceniących sobie cichą i komfortową podróż przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz dodatki multimedialne obecne w pojeździe.

czytaj więcej...

 

Mercedes E-Klasa

mercedes e klasaPojazd ten dysponuje wysoką mocą oraz zapewnia niesamowite wrażenia w podróży. Połączenie tego pojazdu z naszym doświadczonym kierowcą to niezpomniane wrażenia przy zachowaniu komfortu.

czytaj więcej...

 

Mercedes ML

mercedes mlKomfort dla osób ceniących sobie wysokie siedzenia oraz dający możliwość podróżowania w terenach trudnodostępnych. Mercedes to coś więcej niż samochód to przyjemność z poruszania się.

czytaj więcej...

 

Mercedes Viano 7+1

mercedes vianoTransport rodzinny lub osobowy na lub z imprezy okolicznościowej, ten środek transportu jest najczęściej wybierany, pojazd ten to połączenie ekonomii oraz komfortu i bezpieczeństwa dla każdego.

czytaj więcej...

 

Mercedes V-Klasa 7+1

mercedes v klasaObsługa klienta biznesowego to również pojazd spełniający określone wymagania. Ten pojazd idealnie nadaje się do transportu z konferencji i spotkań biznesowych dla każdego klienta korporacyjnego.

czytaj więcej...

 

Mercedes Sprinter VIP 19+1

mercedes sprinter vipPojazd ten jest dedykowany do obsługi imprez firmowych i okolicznościowych dzięki możliwości transportu dużej ilości osób oraz zachowaniu wysokiego komfortu podróży który dostępny jest dla VIP.

czytaj więcej...

 

Mercedes Sprinter 21+1

mercedes sprinterPrzeznaczeniem tego pojazdu jest transport na bliskie i dalekie trasy zarówno dla klienta biznesowego jak i ekonomicznego, ponieważ udostępnia on wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort.

czytaj więcej...

 

Mercedes Travego 49+1

 mercedes49 1Wszelkiego typu podróże w dłuższą trasę, lub wymagające transportu większej ilości osób realizowane są z udziałem tego pojazdu, który dostarcza nie tylko bezpieczeństwo ale i komfort.

czytaj więcej...

 

Mercedes Travego 49+2+1

 mercedes49 1Zarówno duże imprezy okolicznościowe, jak i spotkania biznesowe wymagające transportu dużej ilości osób będą mogłby być realizowane z udziałem tego pojazdu. Komfort i Bezpieczeństwo.

czytaj więcej...

 

Honda Goldwing Przesyłki Kurierskie

hondaNiezwykły transport przesyłek kurierskich. Ten pojazd to gwarancja terminowości dostarczenia przesyłki oraz gwarancja dużego zaskoczenia ze strony odbiorcy twojej paczki.

czytaj więcej...

 


 Zapraszamy do Kontaktu

Akceptowane

Formy Płatności

  • gotówka
  • karty kredytowe
  • karty płatnicze
  • przelewy bankowe

platnosci 1      platnosci 2      platnosci 3      platnosci 4