Usługi

vipTransport VIP

Świadczymy usługi z zakresu transportu ekskluzywnego realizowanego przy pomocy pojazdów marki Mercedes Maybach. Nasze pojazdy mają najlepszy dostępny komfort wśród taxi osobowego zarówno w polsce jak i w europie.

 

24hPrzesyłki Kurierskie 24/h

Dostarczamy przesyłki ekspresowo na terenie polski i zagranicy. Nasza usługa realizowana jest motorem marki Honda, co gwarantuje pewność wykonania usługi na czas oraz gwarancję dotarcia w każde miejsce.

 

1Obsługa Transportu

Osobowego dla Firm

Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy organizowane przez firmy, w zakresie dostarczenia i odbioru uczestników z wskazanego miejsca. Nasi klienci mają do dyspozycji budy marki Mercedes.

2Obsługa Konferencji

i Zjazdów

Realizujemy transport osobowy wszelkiego rodzaju konferencji oraz zjazdów korporacyjnych, dając klientom komfort podróży, bezpieczeństwo przy pomocy pojazdów Mercedes VIP bus.

3Obsługa Imprez

Okolicznościowych i Rodzinnych

Transport osób z oraz na imprezy okolicznościowe oraz rodzinne to także jedna z oferowanych przez nas usług. Dajemy swobodę gościom, mogącym w ten sposób czerpać w pełni z oferowanych atrakcji.

4Odbiór i Obsługa

Gości z Lotniska i Dworców

Zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych świadczymy usługi odbioru i dowozu osób z i na lotniko i dworzec. Posiadamy przy tym pojazdy przystosowane do przewozu nie tylko osób ale i bagażu.

Przewóz osób

Oferujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne na narty, na zakupy, na wycieczki objazdowe. Tranport przy produkcjach filmowych, telewizyjnych, fotograficznych, etc.

Transfery

Realizujemy transfery na lotniska w kraju i za granicą. Przewozimy przedstawicieli władz, świata biznesu, zagranicznych uczestników konferencji naukowych etc.

Obsługa imprez

Obsługujemy imprezy okolicznościowe. Przewóz gości: wesela, eventy firmowe, bankiety, targi, delegacje, konferencje, imprezy integracyjne, koncerty.

 

Akceptowane

Formy Płatności

  • gotówka
  • karty kredytowe
  • karty płatnicze
  • przelewy bankowe

platnosci 1      platnosci 2      platnosci 3      platnosci 4